.

.

DIY Алуминиум легура сува батеријата 13.56 MHZ RIFD карта и Биометриски отпечаток заклучување на вратата со копче)

DIY Алуминиум легура сува батеријата 13.56 MHZ RIFD карта и Биометриски отпечаток заклучување на вратата со копче)

Степени:

DEN 7706.00 -5 %
DEN 8112.00
Износ
Това е достапна


Технички Параметри
Материјал : Алуминиум легура
големина : L186 *W68 *H21mm
Боја : Злато или сребро.
Батерија : 4 XAA
Погоден за дебелина : 30-60mm
Отпечаток на корисникот : 100
СМАРТ картичка : 13.56 MHZ s50 на унодц чипови

Повеќе информации

Бренд Име:
ZOCORFID
Број На Модел На:
G2

Најдобрите понуди во категоријата