.

.

20 КОМПЈУТЕРИ IEC-60320 C15 женски Receptacle Кабелот за Напојување на Полнач Rewireable Приклучок

20 КОМПЈУТЕРИ IEC-60320 C15 женски Receptacle Кабелот за Напојување на Полнач Rewireable Приклучок

Степени:

DEN 1291.20
Износ
Това е достапна

Услови : Brand new Големина : 75 x x x x 27 x x x x 18 (mm) Боја : Црна Тежина : 17g/pc Ова е C15 женски receptacle на IEC 320 стандард AC кабел стандард кабелот на конекторот На приклучокот е наменет за брзо termiantion користење на завртка терминали. Работен напон : 100 ~250 V, Max 10 A Изолација Отпор : ≥100 MΩ Dielectric Интензитет : ≥2000 V AC/мин Insert (внеси) и Екстракт Сила : 5~30
крајот

Повеќе информации

Тип:
C15 женски Приклучок
Номинална Напон:
110-250V
Бренд Име:
Passvvell
Заземјување:
Стандард Заземјување
Број На Модел На:
WD09
Примена:
Индустриски
Номинална Струја:
10A
Номинална Напон:
100~250V

Најдобрите понуди во категоријата