.

.

FEITA 5Pcs Нерѓосувачки челик пинцети Поставите Професионални Агол Криви Директно Главата Алатка за DIY Поправка,Телефон Лажни Eyelash Продолжување

FEITA 5Pcs Нерѓосувачки челик пинцети Поставите Професионални Агол Криви Директно Главата Алатка за DIY Поправка,Телефон Лажни

Степени:

DEN 480.00
Износ
Това е достапна

FEITA 5 Pcs Нерѓосувачки челик пинцети Поставите Професионални Агол Криви Директно Главата Алатка за DIY Поправка,Телефон Лажни Eyelash Продолжување
Пакет Внатрешноста : 1 X tweezer АА-SA 1 X tweezer 7-SA 1 X tweezer 5-SA 1 X tweezer 3 C-SA 1 X tweezer СС-SA
Превозот :
1.Нарачки ќе се испраќаат во рок од 3 работни дена откако сте платиле. како и обично, превозот времето е околу 20-25 бизнис дена, Ако постојат одредени причини што превозот задоцнување ,се надевам, ќе може да се разбере.Превозот време за време на Празници Сезона(Божиќ ,Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време,ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување,благодарение толку многу за вашиот вид разбирање!
2.Стоките ќе бидат испратени надвор од Кина Пост Airl Mail за бесплатен превозот,исто така можете да изберете и други Изразат Comapny како DHL,Fed Ex.Но ние не си дозволат поштенски преку има компании,па можете да ја платите за доплата ,ви благодариме за вашиот вид разбирање!
3.Ако вашата вкупна цена е повеќе $330.00, ние ќе брод од нив од Експрес ,не треба да плаќаат дополнителна такса .
Покрај тоа, вашата цел не е повеќе $330.00,но сакате да ги добиваат побрзо, ок,нема проблем, ние се уште може да брод од нив се Изразат , но треба плаќаат екстра за изразуваат трошоците.
Се врати и повратни информации :
Ние нудиме 100% полн со пари политика за наплата со прашања потврди. Доколку во пакетот се добива изгубена, украдена, оштетена или сте само не се задоволни со тоа, pls контактирајте со нас,ние може да има објект, се заменува за слободни или да ви даде 100% целосна наплата, што е вклучувајќи го и превозот ќе плаќа! Ние веруваме дека сè може да се реши по комуникација ,Ние никогаш нема да се наплаќа restocking надомест од било кој вид, крајна линија е дека нема да изгубите некој денар во било на трансакции.
Контакт со нас : Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во секое време, ние ќе се продолжи во рок од 24 часа. Ако не сте задоволни со производот или услугата ,ве молиме контактирајте ме и не ни даваат негативни повратни информации или netrural повратни информации,ние мора да ви даде задоволни решение. Се надевам дека ќе имаат убаво време тука!

Повеќе информации

Димензии:
12x3x2cm
Бренд Име:
FEITA
Број На Модел На:
АА-SA 7-SA 5-SA 3C-SA СС-SA

Најдобрите понуди во категоријата