.

.

10 јарди Неонски зелена еластична трака за ноќен клуб танцување еластична гума за облека додатоци diy еластични ленти wt017302

10 јарди Неонски зелена еластична трака за ноќен клуб танцување еластична гума за облека додатоци diy еластични ленти wt017302

Степени:

DEN 671.00 -35 %
DEN 1032.48
Износ
Това е достапна


10 јарди Неонски зелена еластична трака за ноќен клуб танцување многоцветни еластична гума за облека додатоци diy еластични ленти Може да се користи за декорација на облека ,чевли, појаси како облека кроења . Може да се користи за ноќен клуб танцување декорација Рака мерка може да не се 100% точни и pls дозволете +-1-2mm големина разлика Боја differece не може да се избегне поради differnt светла,екран,аголот..

Повеќе информации

боја:
неонски green25mm, неонски orange25mm, неонски green30mm, неонски orange30mm, неонски green38mm, неонски orange38mm, неонски green50mm, неонски orange50mm
Бренд Име:
SICODA
Големина:
2.5cm to 5.0cm
Материјал:
полиестер wt017302
неонски зелена:
Неонски Портокал

Најдобрите понуди во категоријата