.

.

10meter Рамен Еластична Бенд за Шиење Облека Додатоци Најлон Webbing Облека, Прибор за Шиење Црно Бела Ширина 1.8 cm 3cm 5cm

10meter Рамен Еластична Бенд за Шиење Облека Додатоци Најлон Webbing Облека, Прибор за Шиење Црно Бела Ширина 1.8 cm 3cm 5cm

Степени:

DEN 182.00 -5 %
DEN 191.52
Износ
Това е достапна

Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Враќање :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.5 инчи во мерењето.Но ако цел износ повеќе од US$200.
Големина или Одговара на Прашањата :
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Објектот може да има 2-3cm отстапување постои.
Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне со 15-30 работни дена откако ќе бидат поставени.
Боја Несовпаѓање :
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.
Ако најдете големината на prodcucts не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.3 cm Пакување : 10meters /многу, 1 многу е 1 боја.
Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате.
Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети на услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Превозот :
Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail.
Answer : ___________________________ Note : Сите чипка се скрати со рака.
Тоа може да биде до 30-45 работни дена.
Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Функција : За Фустан, Здолниште, Одговараат фустан Дното Нишало,Дома декорација,DIY подароци,Декорација за Торба,Свадба Чипка итн.
Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Име на производ : YHS1597-2 Ширина : 1.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Повеќе информации

боја:
Бела 25мм, Бела 30мм, Бела 35mm, Бела 38mm, Бела 45mm, Бела 50mm, Црна 18mm, Црна 25мм, Црна 30мм, Црна 35mm, Црна 38mm, Црна 45mm, Црна 50mm, Црна 57mm, Бела 57mm, Бела 18mm, Бела 63mm
Материјал:
Најлон/Гума
Големина:
1.8cm,2.5cm,3cm,3.5cm,3.8cm,4.5cm,5cm,5.7cm,6.3cm
боја:
Бела,Црна-------како слики
Објектот нема:
YHS1597-2
Сезоната:
пролет,лето,есен,зима
Употреба:
Облека,Фустан,Дома декорација,DIY подароци
Пакување:
10 метри по 1 многу (1 боја) едноставен ЈП торба
Трговија на големо :
Поддршка
Должина:
10 meters=1000 cm=393.7 inch
Функција:
Еластична,Еко-Пријателски
Шема:
Полна Боја
Бродови Од:
Кина

Најдобрите понуди во категоријата