.

.

5M/многу Најлон Еластична Бенд 4cm ширина Црно-бели шарени Еластична Бендови за долна облека Корселе

5M/многу Најлон Еластична Бенд 4cm ширина Црно-бели шарени Еластична Бендови за долна облека Корселе

Степени:

DEN 475.20
Износ
Това е достапна

Ве молиме бидете сигурни дека вашите информации правилно како што Контакт ИМЕ и презиме, Адреса, Поштенски Код, Мобилни и Тел; и проверете пред да заврши на вашата исплата, Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса. И ако не, ќе биде нашата ВИП. ако не сте задоволни со предмети, ве молиме контактирајте со нас, ние и ветуваме да се направи сте задоволни.Различни превозот начин, различни региони, различни времето за испорака.shtml 7~15 дена подоцна откако ќе го бродот. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход . Нормално ако изберете Кина Пост Воздух Mail или e Packet. Нема спор кога се чека за вашиот изненадување, која трае 7~15 дена да ги пратите по брод надвор и рокот на испорака е 60 дена. Не оспоруваат во секој случај, ако имате било каков проблем, ве молиме да се пишуваат пораки кон нас, ние ќе одговориме наскоро, И ние и ветуваме на вашата стока и пари безбедно! Нема спор, но 5 ѕвезди и позитивни коментари, ако е така, што ќе биде нашата ВИП ужива повеќе изненадување и попуст
5 M/многу Најлон Еластична Бенд 4cm ширина Црно-бели шарени Еластична Бендови за долна облека Корселе
1. Ако се оди низ празниците, на подолго време. По 60 дена (од 90 дена за Бразил) положен ако сеуште не ја прими стоката.Ние вети на безбедноста на вашата стока и пари во секој случај.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена.Ние прифаќаме Alipay тука(Beloto, ВИЗА, Мастеркард, TT, Moneybooks се прифатливи преку Зачувам ).Нормално, можете да ги пратите парцели информации од сајт : www. ве молиме да биде трпеливо за изненадување. Тоа не е добро за вашата кредитна на Aliexpress да го отвори спорот, ве молиме да се пишуваат пораки со нас, и ние ќе повратни информации наскоро, ако имате било какви прашања.Во светот Превозот(Освен некои земји и APO/FPO)
2.Ние ќе процес 1~5 дена по исплата потврда за акции е динамичен, нормално верификација потребите 1~3 дена. НЕ отворајте СПОР ако за време на испорака не помине 60 дена дури и ако тоа може да се следи; Ние искрено се надеваме дека може да се чека за 7 - 15 дена поради превозот задоцнување од други фактори. НЕ отворајте СПОР ако најдете нешто во ред со вашиот објекти, Pls не грижете се и се чувствуваат слободни да контакт со нас за да добиете подобро решение.Ако најдете вашата цел е на чекање за да платите, тоа значи дека вашата исплата не е завршена или нешто не е во ред со вашата исплата, ве молиме обидете се да го промените редоследот и заврши на плаќање.

Повеќе информации

боја:
40mm ширина
Бродови Од:
Кина
Материјал:
Најлон
Големина:
4cm width

Најдобрите понуди во категоријата