.

.

2 метри/многу 7.5 cm ширина двојно twill еластична бенд гума бендови за здолниште и панталони 24 бои DIY рачно изработени облека, додатоци

2 метри/многу 7.5 cm ширина двојно twill еластична бенд гума бендови за здолниште и панталони 24 бои DIY рачно изработени облека,

Степени:

DEN 360.00
Износ
Това е достапна

Не оспоруваат во секој случај, ако имате било каков проблем, ве молиме да се пишуваат пораки кон нас, ние ќе одговориме наскоро, И ние и ветуваме на вашата стока и пари безбедно! Нема спор, но 5 ѕвезди и позитивни коментари, ако е така, што ќе биде нашата ВИП ужива повеќе изненадување и попуст
2 метри/многу 7.Ве молиме бидете сигурни дека вашите информации правилно како што Контакт ИМЕ и презиме, Адреса, Поштенски Код, Мобилни и Тел; и проверете пред да заврши на вашата исплата, Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.Ние ќе процес 1~5 дена по исплата потврда за акции е динамичен, нормално верификација потребите 1~3 дена.5 cm ширина двојно twill еластична бенд гума бендови за здолниште и панталони 22 бои DIY рачно изработени облека, додатоци
1. И ако не, ќе биде нашата ВИП. Нема спор кога се чека за вашиот изненадување, која трае 7~15 дена да ги пратите по брод надвор и рокот на испорака е 60 дена. НЕ отворајте СПОР ако за време на испорака не помине 60 дена дури и ако тоа може да се следи; Ние искрено се надеваме дека може да се чека за 7 - 15 дена поради превозот задоцнување од други фактори.Различни превозот начин, различни региони, различни времето за испорака.Во светот Превозот(Освен некои земји и APO/FPO)
2. ние ќе рефундирање на вашите сите пари.Ќе добиете голем попуст ако споделувате линкот на ставки на вашиот Facebook, Youtube и Twitter за време на следниот шопинг. ако не сте задоволни со предмети, ве молиме контактирајте со нас, ние и ветуваме да се направи сте задоволни.Ние прифаќаме Alipay тука(Beloto, ВИЗА, Мастеркард, TT, Moneybooks се прифатливи преку Зачувам ). Ве молиме да ни даде 5 ѕвезди и позитивни коментари, ако сте задоволни со предмети.Ние вети на безбедноста на вашата стока и пари во секој случај. НЕ отворајте СПОР ако вашиот парцела losed за време на превозот во гол можност, ние ќе рефундирање на вашите сите пари. ве молиме да биде трпеливо за изненадување.shtml 7~15 дена подоцна откако ќе го бродот.Ако најдете вашата цел е на чекање за да платите, тоа значи дека вашата исплата не е завршена или нешто не е во ред со вашата исплата, ве молиме обидете се да го промените редоследот и заврши на плаќање. Полно име ве молам! Особено за Русите и Latvias , ако не,вие не ќе го добиете вашиот изненадување. По 60 дена (од 90 дена за Бразил) положен ако сеуште не ја прими стоката.

Повеќе информации

боја:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17
Бродови Од:
Кина
Големина:
7.5cm width

Најдобрите понуди во категоријата