.

.

PEANDIM 10M/многу 50mm Полипропилен Webbing Влакна PP Лента Појас Снимање Подвезици плетени Појас Knapsack Здрав Кеси Занаети

PEANDIM 10M/многу 50mm Полипропилен Webbing Влакна PP Лента Појас Снимање Подвезици плетени Појас Knapsack Здрав Кеси Занаети

Степени:

DEN 628.00 -15 %
DEN 739.20
Износ
Това е достапна


10 M/многу 50mm Полипропилен Webbing Влакна PP Лента Појас Снимање Подвезици плетени Појас Knapsack Здрав Кеси Занаети
Ширина : 5.0 cm/50mm
Материјал : полипропилен
Боја : Црна
Пакет : 10m/многу( Димензија конверзија : 1 инч=25.4 mm , 1 mm=0.0393 инч, 1 двор=0.9144 м)
Превозот Услови
Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail на САД,ЕУ,Азија,и друга земја.
Времето за испорака е околу 7-35 дена.
DHL , UPS-от , ТНТ , FEDEX , EMS се исто така достапни кога ќе плаќате дополнителни товар. Времето за испорака е за 3-7 дена.
Таму ќе биде следење на број за вас по испраќање.
Ние не си дозволат било царина, даноци и данок на додадена вредност.
Повратни информации
Ако постои било каков проблем во врска со превозот, производи и услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас пред отворањето спор или напуштање на негативен фидбек.
Позитивни повратни информации со 5 ѕвезди за опис, испорака и услуга ќе биде прифатена.
Ние ќе provde попуст за вашата следна цел, кога ќе ја испратите екран шут на позитивен фидбек.
Услуга На Клиентите
Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници прво.
Општо земено, ние ќе ви одговори на вашата порака во рок од 24 часа.
Како временската разлика, некои одговор ќе биде околу 6-10 часа задоцнување.
Политика На Враќање
Ние може да го препрати или наплата за вас, ако производот е неисправен или не како опис.
Ние само си дозволат товар за враќа неисправен производ.
Враќањето товарни ќе бидат платени од вас, ако тоа е вратени од вашите лични причини.
Сите врати производи треба да бидат спакувани добро и задржи оригиналниот пакет.

Повеќе информации

боја:
Црна
Материјал:
Полипропилен
Бродови Од:
Кина
Големина:
5cm
боја:
Црна
Употреба:
појас снимање подвезици плетени појас, Чанти,Облека, Шиење
Тип На Производ:
Лента
Функција:
Еко-Пријателски,со висок квалитет
Техника:
Плетени
Точка Бр.:
Z11

Најдобрите понуди во категоријата