.

.

LCD екран 20Pin единствен 8 LVDS да 50pin TTL интерфејс AT080TN52 LCD LVDS-TTL адаптер одбор

LCD екран 20Pin единствен 8 LVDS да 50pin TTL интерфејс AT080TN52 LCD LVDS-TTL адаптер одбор

Степени:

DEN 508.80
Износ
Това е достапна


Опис на производот :
1, возачот одбор е еден LVDS сигнал текст, TTL сигнал преку излезниот сигнал конверзија одбор, и интегрирање на LED светлото возачот, LCD адаптер плоча
2, возачот одбор може да го поддржи,
AT065 TN14
AT070 TN90
AT070 TN92
AT070 TN94
AT080 TN64
AT080 TN52 V. 1
AT080 TN52
AT090 TN12
AT090 TN10
AT090 TN13
EJ080 NA05
EJ080 NA05 A
EJ080 NA05 B, 50 pin 7 инчен LCD екран со целина или во функција на дефинирање на истата LCD екран. Исто така може да се консултира мојата компанија технички персонал
Answer : ___________________________ Note : ау 50 pin 7 инчен LCD екранот може да не работат.. Доколку не е поинаку, ве молиме да комуницирам со нас
Го испратите производот до DF14-20 pin 8 на LVDS еден ред линија + адаптер плоча

Повеќе информации

Број На Модел На:
FD14-20Pin единствен 8 LVDS да 50pin TTL интерфејс
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
xianlanjunsui

Најдобрите понуди во категоријата