.

.

За Samsung Галакси S8 Калено Стакло 3D Криви 0.2 ММ Целосно Покривање Екран Заштитник Филм За Samsung Галакси S8 Плус G955 (S8 Edge)

За Samsung Галакси S8 Калено Стакло 3D Криви 0.2 ММ Целосно Покривање Екран Заштитник Филм За Samsung Галакси S8 Плус G955 (S8

Степени:

DEN 203.00 -15 %
DEN 238.08
Износ
Това е достапна


За Samsung Галакси S8 Калено Стакло 3 D Криви 0.2 ММ Целосно Покривање Екран Заштитник Филм За Samsung Галакси S8 Плус G955 (S8 Edge)
Компатибилен Модел :
3 D Криви Работ Целосно Покривање Калено Стакло За Samsung Галакси S8 Екран Заштитник
3 D Криви Работ Целосно Покривање Калено Стакло За Samsung Галакси S8 Работ (S8 Плус) G955 Екран Заштитник

Повеќе информации

Материјал:
S8, S 8Plus
Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
Yes
Бренд Име:
RONICAN
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy S
Компатибилен Телефон Бренд:
Samsung
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Употреба:
Мобилен Телефон
боја:
Црно Бело Злато
Компатибилен Модел 1:
За Samsung Галакси S8 3D Криви Целосно Покривање калено стакло
Компатибилен Модел 2:
За Samsung Галакси S8 Плус 3D Криви Целосно Покривање калено стакло
ЛАК:
3D Криви Целосна Маска
Тврдост:
9H
Дебелина:
0.2 мм
Зајакнато Стакло Филм:
3D Криви Целосно Покритие За Samsung Галакси S8 Екран Заштитник
стакло филм:
3D Криви За Samsung Галакси S8 Plus Екран Заштитник

Најдобрите понуди во категоријата