.

.

(52 компјутери/многу ) безбедност дисплеј механички ремените / повлече кутија / recoiler за мобилен телефон мало дисплеј

(52 компјутери/многу ) безбедност дисплеј механички ремените / повлече кутија / recoiler за мобилен телефон мало дисплеј

Степени:

DEN 7005.60
Износ
Това е достапна

Почитувани купувачи : 1 . Ние ќе брод од вашата нарачка во рок од 1-4 работни дена . Време на испорака за DHL : 4~8/EMS : 7~15 работни дена. превозот на руски само со ЕМС. 2 . Бидејќи повеќето од објектите во внатрешноста на батеријата & магнет . превозот ќе земајќи неколку дена во Царината. Pls имајте предвид дека . 3 . Pls се пополни во vaild превозот адреса. поштенски број, град име и Таквите НЕ е важно на авио ПРЕВОЗОТ. Јужна Америка клиентот pls забелешка на CPF или CUIT број кога ќе ја одберете курирската служба DHL . 4 . За превозот цена. првиот старт е скапо. но, кога ќе се купи повеќе. цената ќе се евтини многу. кога ќе се стави над 2 не-freeshipping точка во една цел .pls контактирајте со нас за да ја прилагодите цена .било прашање за производот и цел, контактирајте со нас (24 / 7 интернет) голема количина ,голем попуст . 5. * W e ќе се изјасни perfert цена се обидуваат да advoid царина, а ќе бидат apprecite вашата помош ако пратката се проблеми при царинење * Г-дин Марфи Лу 2018-01-01
(52 компјутери/многу ) безбедност дисплеј механички ремените / повлече кутија / recoiler за мобилен телефон мало дисплеј
Функција :
1.Модел на мобилен телефон дисплеј опрема, мобилен телефон дисплеј кабел за заклучување, MP3,ТВ Далечински и други производи екранот
2.Без алармантна
3.Без полнач
Пакување детали :
вкупно : 52 компјутери
Примена
Не само за лажна телефони
(се користи како анти-изгубени единица за ТВ далечинскиот управувач во болница / хотел )

Повеќе информации

Број На Модел На:
pl1102
Бренд Име:
CHANGJIAN
Име на производ:
(52 компјутери/многу ) растеглив кабел за заклучување на анти - изгуби се повлече кутија носителот
боја:
црна, бела
полнење:
NO
Налепница:
3M или VHB
алармот:
NO
сертификација:
CE и RoHS
Број На Модел На:
pl1102

Најдобрите понуди во категоријата