.

.

Најдобра камера Ambarella О7 LA70 Автомобил DVR Видео Рекордер Full HD 1296P GPS Logger Ноќ Визија поларизирана CPL Филтер Поддршка 64G

Најдобра камера Ambarella О7 LA70 Автомобил DVR Видео Рекордер Full HD 1296P GPS Logger Ноќ Визија поларизирана CPL Филтер Поддршка

Степени:

DEN 6480.00 -10 %
DEN 7199.52
Износ
Това е достапна


СОС за Итни случаи : да се Обезбеди специфичните датотеки се заклучени, кога е потребно, избегнување да биде снимен во текот
LDWS (Лејн Заминување Систем за Предупредување) : известување за Лејн Заминување
IR Ноќ Визија : да се Пополни во светлината за да ви овозможи да се направи јасна снимки во релативно темно средини
Растојание Сигнализација : Даваат аларм кога дистанца е премногу кратка помеѓу предната и задната автомобил
Време Застаруваат : Забрза бавно движење кога ќе се земе видеото за да се спаси повеќе простор, можете да го поставите времето како 1s/5s/30 години/ИСКЛУЧУВАЊЕ
Автомобил Плоча Печат : Текст било смешно знак или вашиот плоча бр. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 6 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). во вашиот видео за да бидат веродостојна рок на видео
Слика :
За Превозот
1. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
За Повратни Информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Автомобил DVR
Интерфејс:
AV Надвор,USB2.0,HDMI
Големина На Дисплеј:
2.7
OSD Language:
Кинески (Поедноставен),Шпански,Руски,Англиски,Португалски
Специјални Функции:
Микрофон,Дигитален Зум,Движење Откривање,Led Дисплеј,SD/MMC Картичка,Bult во GPS,Време и Датум Екран,Со Rearview Огледало,GPS Tracker,Циклус на Снимањето,G-sensor,Ноќ Визија
Видео Кодот:
H. 264
Батеријата:
Вграден-во
Агол На Гледање:
170°
Собранието На Чекање:
Преносни Снимач
Слики Сензор:
1/3Sony Ccd
Број На Леќи:
1
Рамки Во Секунда:
60
Пиксели:
1200Mega
GPS logger:
Внатрешна
Мемориската Картичка Е Потребно Reding Брзина:
Класа 10
Чипсет Производител:
Ambarella
Бренд Име:
LCRTDS
Екранот Размер:
16
Камерата Резолуција:
1920x1080
Видео Формат:
MOV
Оригиналниот Пакет:
No
Екран На Допир:
No
Макс Надворешна Меморија:
64g

Најдобрите понуди во категоријата