.

.

Две-дупка Хартија Удар, Office Документ Хартија Перфоратор, Мини Двојно Дупка Удар за Статистика; Дупка Големина 6mm; 16 Хартија Капацитет #96X9

Две-дупка Хартија Удар, Office Документ Хартија Перфоратор, Мини Двојно Дупка Удар за Статистика; Дупка Големина 6mm; 16 Хартија

Степени:

DEN 782.88
Износ
Това е достапна

Боја случаен Големина : 103*80*62mm дупка големина : 6 mm дупка растојание : 80 мм грлото длабочина : 8mm удари до 16 листови од 80 gsm хартија

Повеќе информации

Број На Модел На:
hp37-#96X9
Бренд Име:
SmartBao
Тип:
стандард удар

Најдобрите понуди во категоријата