.

.

Мека Заштитник Случај За Samsung Галакси A3 2017 Случај Силикони A320F СМ-A320F 4.7 Задниот Поклопец За Samsung A3 2017 Случај Телефон Школка

Мека Заштитник Случај За Samsung Галакси A3 2017 Случај Силикони A320F СМ-A320F 4.7 Задниот Поклопец За Samsung A3 2017 Случај

Степени:

DEN 182.00 -5 %
DEN 191.52
Износ
Това е достапна


Мека Заштитник Случај За Samsung Галакси A3 2017 Случај Силикони A320 F СМ-A320 F 4.7" Задниот Поклопец За Samsung A3 2017 Случај Телефон Школка Најдобри Продажба Поени : Материјал Високиот Квалитет на СТП Кожа Совршено покажете го вашиот статус Тип 100% Howanni Нов Бренд ,Паричник Флип Стојат Држачот на Телефонот Торба Функција Целосна Заштита на Шок-Доказ+Отпорно на Гребење+Anti-Пропадна+Нечистотија-отпорни Feature1 Мазна рака чувство,Домот занает; Инсталирате ќе телефон и Feature2 Поддршка Стои виткање повеќе convinient кога гледаат филм. Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!! Ве молиме пополнете во примачот е полна вистинско име поради новата политика на руската обичаи ,ви благодариме!
Знаете повеќе Производи за вашиот Телефон ,ве Молиме внесете во нашата продавница.
Hewani Продавница Линк :
Производи Детали

Повеќе информации

Материјал:
TPU силикони
Бренд Име:
Howanni
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy Серија
Големина:
4.7 Inch
Мало Пакет:
No
Тип:
Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Samsung
Бои:
Црна,Сива ,Транспарентен,Сина ,Розова
Тип:
Луксузна S Линија Стил Мека Заштитник Задниот Капак На Телефонот Случај
Matrial:
Висок Квалитет tpu силикони
Компатибилен Модел:
За Samsung Галакси A3 2017 A320F СМ-A320F Samsung A3 2017 4.7 Инчен
Мало Пакет:
OPPO Торба
SKU број:
HongXing1000
Состојба:
100% Howanni Нов Бренд На Безалкохолни Романса Школка За Заштита
Функција:
Нечистотија-отпорни, Анти лизгање Површина
функција 1:
Моден Мека TPU Силикони Мека Телефон Маска
Карактеристика 2:
Убава Добра Сеча Стил и Одговара на Телефон Совршено

Најдобрите понуди во категоријата