.

.

Јапонија Аниме ТИГАР ЗМЕЈ Toradora Aisaka Тајга cosplay костим униформа roupas за девојки, жени со висок квалитет бесплатен превозот

Јапонија Аниме ТИГАР ЗМЕЈ Toradora Aisaka Тајга cosplay костим униформа roupas за девојки, жени со висок квалитет бесплатен превозот

Степени:

DEN 2112.00 -12 %
DEN 2399.52
Износ
Това е достапна


Јапонија Аниме ТИГАР ЗМЕЈ Toradora Aisaka Тајга cosplay костим униформа roupas за девојки, жени со висок квалитет бесплатен превозот
S Висина 155 Биста 87 Половината 66 Хип 93 Ракав 56 Должина 61 Здолниште 37
M Висина Од 160 Биста 94 Половината 75 Хип 99 Ракав 58 Должина 64 Здолниште 38
L Висина 165 Биста 101 Половината 81 Хип 104 Ракав 60 Должина 67 Здолниште 40
XL Heigth 170 Биста 109 Половината 87 Хип 110 Ракав 62 Должина 70 Здолниште 43
Колет се вклучени : грб+здолниште+кошула

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
Toradora Aisaka Тајга костим
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Aisaka Тајга
Компоненти:
грб+здолниште+кошула

Најдобрите понуди во категоријата