.

.

1000pcs/многу Прилагодено ЛОГО да Печатени Вино Pourer Капка Престанат да Фрлаат Дискови Вино Pourer Обланда

1000pcs/многу Прилагодено ЛОГО да Печатени Вино Pourer Капка Престанат да Фрлаат Дискови Вино Pourer Обланда

Степени:

DEN 9120.00
Износ
Това е достапна


Особено за прилагодување!!!
1000pcs Прилагодено ЛОГО на Вино Pourer Капка Престанат да Фрлаат Диск
Детали : 1000pcs вино pourer со 1 боја или 2 бои клиентот ЛОГОТО отпечатени на една страна. (Целосна бои печатени ќе се зголеми трошоците, цената ќе биде повисока од сегашната цена) Материјал, домашно МИЛЕНИЧЕ вакуум алуминиумска фолија. 10pcs/пластична кеса(1 сет) , 1000pcs/картон. Нормално време на испорака е 12-15days. Ве молиме љубезно ве молиме да обрнете внимание : За сите кориснички налози ќе бидат испратени преку Е-ЕМС или DHL. Не ја отфрли некои оддалечени области може да се наплаќаат дополнителни трошоци ако се одлучите на курирската служба DHL. Ние ќе наплатиме оваа такса за вас,откако DHL полнење до нас.
Карактеристики :
1.Лесен за употреба, се Тркалаат mylar диск и вметнете ја во шише отворање.
2.Удобен,Здрава и Еднократно.
3.Мулти-функција : Вино pourer дека исто така двојки до толку едноставен и лесен инка.
4. Таму е тенок слој на површината,ве молиме солза филмот пред да се вметнат во шише.
Голема промотивни подароци и рекламирање превозникот за хотел,бар и ресторан.
Спецификација :
Кол на обланда : 76mm
Дебелина на обланда : 0.15 mm
1set вклучувајќи 10pcs обланда со самолепливи торба
Пакување содржина :
100sets (вкупно е 1000pcs)
Материјал извештај од тестирањето.

Повеќе информации

Тип:
Бар Додатоци
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
showingfine
Број На Модел На:
YM03-03(прилагодено ЛОГО)
Количина:
>5
Материјал:
Пластични
Бар Додатоци Тип:
вино pourer капка престанат да фрлаат диск
Пластични Тип:
домашно милениче

Најдобрите понуди во категоријата