.

.

TREAZY Жените Прекрасни Црвениот Кристал Свадба Круна Булчински Тиара Коса Чешли Партија Покаже Коса Accessorries

TREAZY Жените Прекрасни Црвениот Кристал Свадба Круна Булчински Тиара Коса Чешли Партија Покаже Коса Accessorries

Степени:

DEN 220.00 -8 %
DEN 239.52
Износ
Това е достапна


Топло Препорачувам
Опис На Производот
100% Нов и Висок Квалитет
Материјал : Цинк Легура & Кристално
Накит Вид : Свадба Булчински Тиара
Овој Накит се усогласат со барањата на ЕУ за животната средина,ве молиме да се чувствуваат слободни да не носат.
Фантастични коса додатоци за Свадби, Proms, Партии или други специјални прилики.
Тоа го прави вашиот изглед благородна и да го додадете вашиот шарм
Сликата Модел Шоу
Превозот И Повратни Информации

Повеќе информации

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
HQT003
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
TREAZY
Тип:
Косата Чешли
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Други
Големина:
3cm(H)*12.5cm(L)
Тежина:
35g
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата