.

.

Корејски Кристал ѕвезда hairband легура кристал тиара hairwear за невести популарен булчински коса додатоци

Корејски Кристал ѕвезда hairband легура кристал тиара hairwear за невести популарен булчински коса додатоци

Степени:

DEN 419.00 -30 %
DEN 598.56
Износ
Това е достапна


започнете
крајот
Внимание : за Америка купувачи, не избере epacket, тоа е побавно од стандардните aliexpress превозот!
Испорака Детали
цел value > $200 бесплатен превозот преку ARAMEX ,EMS,DHL,Fedex
цел вредност
Со цел да се направи ќе се добие објект што е можно поскоро,понекогаш и ние ќе го избере побрз начин да брод од,различни од она што го одбереш.Ние ќе ви остават порака,ве молиме да обрнете внимание на тоа!
1)следење на број ќе се објават на интернет на вториот ден по предмети се испраќаат.
2)Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинење време во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Време на испорака може да потрае подолго време во текот на сезоната за одмор.
3)Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз,ние ќе изјават тоа со пониска вредност,ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Дополнителни давачки може да се cllected во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Ве молиме контактирајте со нас ако не rerceive во рок од 60days,јас ќе ви одговори во рок од 12ч.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Ѕвезда
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
SexeMara
Тип:
Tiaras
Материјал:
Легура
Стил:
Жените
Num.:
5917
Процес На Преработка:
позлата
Прилики за подароци:
Свадба
Пакет:
Поединечно завиткани
Место на Потекло:
Haining

Најдобрите понуди во категоријата