.

.

Miallo Кристал Коса Лозата Hairband за Булчински Дами Тиара Круна Бисер Цвет Булчински Headband Свадба Главата Синџир Слатка Накит

Miallo Кристал Коса Лозата Hairband за Булчински Дами Тиара Круна Бисер Цвет Булчински Headband Свадба Главата Синџир Слатка

Степени:

DEN 192.00 -20 %
DEN 239.52
Износ
Това е достапна

Ние ќе бидеме преку некој начин да се добие што повеќе попусти кога ќе следната цел.Ако нашите производи се направи сте задоволни или ви се допаѓа, можете да кликнете на листата Срце облик на знакот за да додадете желба листа или преку Facebook VK и други социјални софтвер за споделување на вашата среќа на вашите пријатели. Ве молиме да се прави разлика помеѓу цинк легура и железо легури. Затоа, вашите повратни информации е многу важно за нас, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодарам многу!
Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.
Miallo слонова коска бели бисери сјајни мулти-површина кристал сребро позлатен headband со Чипка лента за жените слонова коска Бели бисери и Сјајна Мулти-површина кристал .Цената се поскапи. Ние ќе се обидеме да се реши овој проблем, да ви даде среќен шопинг расположение. Свадби, Невести, Пратилки, Матурска, Празник Партии, Денот на Вљубените, birthday (Роденден), Божиќ, Посебен Повод, Празниците или Годишнина Подароци : Совршен за Додавање Прскање на Природата-Инспириран Луксузни да Било Фризура.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите проекти и услуги.За вашето задоволство и позитивни повратни информации се многу важни за нас.
Подарок кутија, не е слободен ,Ако треба , ве Молиме Кликнете на оваа слика оди да купи ,ви Благодариме !
1.Рака-инкрустирани кристал. Ве молиме Имајте во предвид : големината на сите наши производи се рачно мерења на локации, може да се 1-2cm грешка, ве молиме да се разбере. Ве молиме да се прави разлика помеѓу бакар и жица,Miallo е предмети се користи во бакар, добар квалитет,врвна флексибилност, отпорност на корозија, нема рѓа. Ние можеме да работиме заедно за да ги реши сите проблеми.Нашите производи се сертифицирани од страна на SGS и CNAS, обезбедување на квалитет.Дебела благородни метали позлата, трајни сјајна.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со најдобра услуга на клиентите.
Се надеваме дека секој може да има прекрасно шопинг во мојата продавница! Ние се потпираме на нашите задоволството на клиентите за да се успее. Ви благодариме!
3.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезда) повратни информации.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристал
Тип:
Косата Чешли
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
Miallo
Број На Модел На:
ХС-J2788
Нето тежина:
16g
Големина:
length
боја:
Сребро.
Стил:
Моден
Рачно изработени:
Yes
is_customized:
Yes
Пакување:
1/2/3 компјутери/opp Убаво безбедно Пакет
Прилики:
Свадба Церемонијата,ден на Мајката,Вечер Партија,Божиќ,ноќта на Вештерките
празник подароци:
Денот на вљубените подароци,Годишнина подароци,Матурска подароци,Плажа Свадба подароци
Оддел:
Жените,Невестата,Пратилки,Девојки,Ѕвезда,Дама,Женски Род

Најдобрите понуди во категоријата