.

.

Бесплатен превозот сина убави батерфлај хартија декорација торта чаши за свадба партија роденден, cupcake wrappers

Бесплатен превозот сина убави батерфлај хартија декорација торта чаши за свадба партија роденден, cupcake wrappers

Степени:

DEN 927.00 -16 %
DEN 1104.00
Износ
Това е достапна

Добредојдовте на Sweet Day! Ние сме подготвени да сторат сè што можеме да направиме за да те направи среќен клиент! Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Ние ќе ви обезбеди најдобар квалитет на производи со убаво цена! Ако имате примено на стоки и задоволни со нив, не заборавајте да ни даде Позитивни Повратни информации! Ви благодариме! ^ ^ - Материјал : Храна одделение paper Size : 8.25 cm(Горе дијаметар) x 5cm(Висина) x 5cm(Дното дијаметар) ЗАБЕЛЕШКА : - НЕ ги ставите овие во рерна, наменет за декорација само. САД $ 23.00 /многу US $ 23.00 /многу US $ 23.00 /многу US $ 23.00 /многу US $ 23.00 /многу US $ 23.00 /многу

Повеќе информации

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CE / ЕУ,ФДУ,LFGB
Материјал:
Хартија
Торта Алатки Тип:
cupcake обвивка

Најдобрите понуди во категоријата