.

.

за DualShock 4 PlayStation 4 PS4 Контролер Мат Домување Школка Случај Сина+Црна Мат Со Внатрешна Рамка Внатрешна Поддршка

за DualShock 4 PlayStation 4 PS4 Контролер Мат Домување Школка Случај Сина+Црна Мат Со Внатрешна Рамка Внатрешна Поддршка

Степени:

DEN 379.20
Износ
Това е достапна

и нема спор. ние, Главно, се брод од страна на Хонг Конг Пост Воздух Mail,тоа е За 10-15 дена да пристигнат.
По добивањето на враќање ние ќе се направи замена зависи од нашите акции, ако не се достапни, на враќање ќе бидат издадени.
за PS4 Контролер Мат Домување Школка Случај Сина+Црна Мат Со Внатрешна Рамка Внатрешна Поддршка
Опис :
Работа ист како оригиналот школка
Удобно да се чувствуваат
Направи вашиот безжичен контролер изгледа свежо
Идеална замена за вашиот скршени или disfunctional Безжичен Контролер
Боја : Сина -црна,
Пакување :
1 x Горниот Домување Школка Случај за PS4 Безжичен Контролер
1 x Botton Домување Школка Случај за PS4 Безжичен Контролер
1 x Внатрешна Рамка Внатрешна Поддршка
ве молиме внимателно проверете на сликата, и conpare оној што го имате , ако
истите, потоа ред ,ако не, не цел, ние не сме наплата за корисниците
погрешно.Ние сме Кинески продавачот. Бидејќи на меѓународен испорака, превозот времето е речиси надвор од наша контрола, па пред купување, ве молиме проверете проценка пристигне време од Кина за да вашиот место.Ако не се многу задоволни, ги споделите со нас, ние ќе се направи целосно задоволни.
Ние ќе се испрати како следниве додатоци.7%
Наплата
2. Експрес начин ЕМС & DHL&Кина Пост Воздух Mail и Хонгконг Пост Воздух Mail,времето За испорака на DHL ќе биде побрзо (4-7 дена) од EMS(7-14 дена ), но треба повеќе превозот цена, ве молиме обратете се на поштенски трошоци опција. Ако објектот нема квалитет проблем, купувачот е одговорен за враќање трошоците за превозот.5%
Наплата
Австралија
Го оценувате (точка пристигна)
6%
13%
50%
23%
8%
Наплата
Франција
Го оценувате (точка пристигна)
10.5%
Наплата
Други Земји
Го оценувате (точка пристигна)
3.
Плаќање :
Ние прифаќаме , ВИЗА, МАСТЕР ,Банкарски Трансфер,Escow, Ако треба повеќе детали,ве молиме слободно контактирајте со нас,ви Благодариме!
Превозот :
1.
Политика на враќање : Ако објектот е неисправен по приемот, ве молиме контактирајте со нас во 14days за враќање адреса,
Ве молиме чувајте го објектот за да биде во неговата оригинална состојба и се врати. Ако времето е подалеку од она што ќе cann не се прифати, ве молиме да не го купите, ви благодариме!
Земја
Време На Испорака
Работни Дена (не вклучувајќи одмор)
5-7
8-10
11-14
15-19
20-22
>22
Работни Дена + Сабота + Недела
5-9
10-14
15-20
21-25
26-30
>31
Сад
Го оценувате (точка пристигна)
9%
50%
21%
13%
7%
Наплата
Обединето Кралство
Го оценувате (точка пристигна)
10%
62%
20%
3.

Повеќе информации

боја:
Бела
Со USB:
no
is_customized:
no
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
SONY Модел:
PlayStation4
Бренд Име:
TOYILUYA
Број На Модел На:
JC-P4036BE-1
боја:
Сина
Материјал:
Пластични
за Sony Модел:
за PlayStation ВИТА

Најдобрите понуди во категоријата