.

.

STARPAD За Возење пумпа вертикална масло пумпа собранието првенство М8 конектор за Универзален пумпа електричен автомобил диск сопирачки

STARPAD За Возење пумпа вертикална масло пумпа собранието првенство М8 конектор за Универзален пумпа електричен автомобил диск

Степени:

DEN 1872.00
Износ
Това е достапна

Плаќање : да ја прифатиме Alipay, Запад Унија. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. И, ве покануваме да ни даде ПЕТ Ѕвезди Позитивни Повратни информации. Политика на враќање : Ако имало било производ проблеми, Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати стоката се врати од денот кога сте го добиле нашите предмети. Или изборот ЕМС или другите. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ве молиме имајте на стоки кои се неискористени и добар пакување состојба. По двете тебе и мене потврди проблеми. "
Пакување Референца :
Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 5,Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Или испратете уште една нова една за да ви. 4,Ако вкупната тежина на вашата цел е над 2 килограми,ние ќе брод тоа од страна на неколку "Кина Пост Воздух Mail" или "e Packet" одделно. Ви благодарам многу. Ние исто така снабдување други предмети за истата серија на производ, можете да проверите и да се избере од листата подолу. Пумпата е само погодна за електрични велосипеди со диск сопирачки (еден клипот пумпа за пумпа) не е погоден за електричен мотор диск сопирачки.Овие трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. Благодарам многу. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.Firtly,ве молиме да ми нуди вашата цел број, а потоа ми нуди проблемите детали порака и јасен доказ. Контактирајте Ме : Ако постои било каков сомнеж или проблем за стоката,ве молиме не само што ми даде Негативен Фидбек. Тоа ќе потрае 15-50 дена (Русија ќе треба повеќе дена,од 15-90days);и Америка ќе го користи e Packet, тоа ќе потрае 7-12days. Уживајте во вашата шопинг.

Повеќе информации

Бренд Име:
STARPAD

Најдобрите понуди во категоријата