.

.

Нови Пристигнување 2CH РК Spider Далечинска Контрола на Животните Инфраред Реални Grawling Акција Смешни Играчки Божиќ Деца Деца Подарок

Нови Пристигнување 2CH РК Spider Далечинска Контрола на Животните Инфраред Реални Grawling Акција Смешни Играчки Божиќ Деца Деца

Степени:

DEN 675.00 -12 %
DEN 767.52
Износ
Това е достапна

Повратни информации & Контакт со нас на : 1. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Пакет се вклучени : 1 X РК Spider 1x Remote Контрола
Превозот : 1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Отворете the ON/ИСКЛУЧУВАЊЕ на неговото тело и го стави вашите раце на предавателот и можете да започнете со оваа интересна и страшна игра. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор, ви благодариме!
.5 V AA (Не се вклучени) Функција : Напред/назад/со светлина, Карактеристики : Плашиш вашите пријатели,членови од семејството или дури и себе си! B/O&R/C Spoder е толку реално-како и во животинското царство и да се плаши за својата смрт! Можете да ги користите предавателот лесно да се контролираат своите акција како напред,назад. Наплата & Замена : 1. Ако имате било какви негативни повратни информации pls контактирајте со нас прво, ние ќе се потрудиме да го реши проблемот за вас. Ние ќе рефундирање на дека по што доби тоа, но наплата износ не ќе вклучувајќи го и превозот цена. Но мора да ни даде слики доказ. Нека се ползи напред или назад. Било какви прашања или коментари во врска со производи или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ако сакате да се вратите на предмети, ве молиме имајте ги во иста состојба како што била испратена. Ви благодариме за вашиот позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата предмети или услуги.5 V AA (Не се вклучени) Батеријата за предавателот : 2x1. Ние ќе брод предмети во рок од 24 работни часа по уплатата се постигне.
Нови Пристигнување " 2 CH РК Spider Далечинска Контрола на Животните Инфраред Реални Grawling Акција Смешни Играчки Божиќ Деца Деца Подарок
Опис : Точка име : РК Spider Големина : 16x17x5cm Channel : "2 CH Батеријата за spider : 2x1. 8 нозе кои може да се движат односно да овозможи пајакот да ползи noiselessly на било каква мазна површина.можете да ги користите на следење на број е предвидено да се следи онлајн.Како и да е негативна повратна информација не се реши работи. Тоа може да треба 20-30 дена да пристигнат. Сите на испорачани производи ќе бидат тестирани пред превозот од страна на нашите професионални КК. Ние обезбедуваме бесплатен превозот политика преку Кина, Воздухот пост. Откако ќе ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена ако не сте задоволни или не се штети.

Повеќе информации

Состојба на Собранието:
Подготвени-to-Go
Возраст Опсег:
>4 години
Извор На Енергија:
Електричен
Полнење Напон:
110-220v
максимална брзина:
N/A
дизајн:
spider

Најдобрите понуди во категоријата