.

.

24 компјутери/set Страна Посветена Wineglass Силикони Етикета Црвено Вино, Чаши Маркерот на Лентата за Куп Додатоци Загатка Чевли се Облекуваат Форма Y022

24 компјутери/set Страна Посветена Wineglass Силикони Етикета Црвено Вино, Чаши Маркерот на Лентата за Куп Додатоци Загатка Чевли

Степени:

DEN 575.52
Износ
Това е достапна

24 компјутери/set Страна Посветена Wineglass Силикони Етикета Црвено Вино, Чаши Маркер Куп Додатоци Спецификации : Материјал : Силикон Шарени (испрати по случаен избор) Апликации : компанија промотивни активности, ресторан , забава, КТВ, приеми , клубови, барови , ноќни клубови, ноќни клубови , семејство , свадби и други собири . Пакет се Вклучени : 5sets X Wineglass Етикети (1set=24pcs)
Нашата услуга :
Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо.
Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и тврдат пониска цена за вас.
Ако имате било какви проблеми откако сте го примиле пакетот,pls се чувствуваат слободно да контактирате со нас, наместо на отворање на спор или напуштање на негативен фидбек.
Внимание За Руски Пријатели :
1. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање;
2. Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава.
Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати!
3. Ние не сме одговорни за ВАШАТА ГРЕШКА.

Повеќе информации

Тип:
Бар Додатоци
Материјал:
Силикони
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ОД FDA,SGS
Бар Додатоци Тип:
Wineglass Етикетата
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата