.

.

Турбо Турбина Заптивка За СУБАРУ Impreza WRX ЕП-CGQ63D

Турбо Турбина Заптивка За СУБАРУ Impreza WRX ЕП-CGQ63D

Степени:

DEN 384.48
Износ
Това е достапна


Што се купување на 100% Сосема Нов на :
EPMAN-Турбо Турбина Заптивка За СУБАРУ Impreza WRX ЕП-CGQ63 D
Item Title Турбо Турбина Заптивка Сет За Субару Impreza Шумите Објект ОЕМ Бр 1300-920-004(313-01049-001) Апликацијата ОДГОВАРА ЗА СУБАРУ IMPREZA / ЗА ШУМИТЕ EJ20/EJ25 Материјал од не ' Рѓосувачки Челик Вклучува Турбина Влезот Заптивка x 10 Турбина Штекер Заптивка x 10 Професионални Installer-от Е Високо Препорачуваме(Без Настава се Вклучени)** ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ ** Слика чисто за илустрација само. Сите предмети се Сосема Нови освен ако не е поинаку наведено на листата. Ние продаваме DIY (Do It Yourself) Објекти со мали исклучоци. Ние ја преземе никаква одговорност во наставата како да го инсталирате. Професионалната инсталација се препорачува.

Повеќе информации

Објектот Дијаметар:
00inch
Зафатнина:
сите
Објектот Должина:
00cm
Тип На Објект:
Turbo
Име На Модел:
EP-CGQ63D
Објектот Ширина:
00cm
Материјал Тип:
не ' рѓосувачки челик 304.
Објектот Висина:
00cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.5kg
Специјални Функции:
Универзална
Бренд Име:
EPMAN
Година:
сите
Нема. на Цилиндри:
сите
Точка име :
Турбо Турбина Влезот & Штекер Заптивка
Примена:
За СУБАРУ Impreza WRX
Материјал:
не ' рѓосувачки челик 304.
боја:
Сребро.
Под Тип:
меѓу Многубројните & Мотор Заптивка
Заптивка Тип:
Турбо Издувните Заптивка
Турбо Турбина Заптивка Сет:
Yes
Перформанси На Издувните Гасови Заптивка:
Yes
Турбо Нерѓосувачки Челик Заптивка Сет:
Yes
Турбина Штекер:
Заптивка x 10pcs

Најдобрите понуди во категоријата