.

.

Моден Црвено Вино, Чаши Маркер Сонцето Star Цвет Форма Wineglass Етикета со Силиконска Лента Додатоци Страна Посветена 6pcs/set Y023

Моден Црвено Вино, Чаши Маркер Сонцето Star Цвет Форма Wineglass Етикета со Силиконска Лента Додатоци Страна Посветена 6pcs/set

Степени:

DEN 426.24
Износ
Това е достапна

Моден Црвено Вино, Чаши Маркер Сонцето Star Цвет Форма Wineglass Етикета на Силиконски за Куп Додатоци Страна Посветена Спецификации : Материјал : Силикон Шарени (испрати по случаен избор) Апликации : компанија промотивни активности, ресторан , забава, КТВ, приеми , клубови, барови , ноќни клубови, ноќни клубови , семејство , свадби и други собири . Пакет се Вклучени : 10sets X Wineglass Етикети (1set=6pcs)
Нашата услуга :
Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо.
Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и тврдат пониска цена за вас.
Ако имате било какви проблеми откако сте го примиле пакетот,pls се чувствуваат слободно да контактирате со нас, наместо на отворање на спор или напуштање на негативен фидбек.
Внимание За Руски Пријатели :
1. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање;
2. Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава.
Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати!
3. Ние не сме одговорни за ВАШАТА ГРЕШКА.

Повеќе информации

Тип:
Бар Додатоци
Материјал:
Силикони
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ОД FDA,SGS
Бар Додатоци Тип:
Wineglass Етикетата
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата