.

.

brdwn Меч Уметност Онлајн женска Yuki Asuna Cosplay Костим облека (блузи+skir+armband+Headwear+Leggings)

brdwn Меч Уметност Онлајн женска Yuki Asuna Cosplay Костим облека (блузи+skir+armband+Headwear+Leggings)

Степени:

DEN 1940.00 -14 %
DEN 2255.52
Износ
Това е достапна


brdwn Меч Уметност Онлајн женска Yuki Asuna Cosplay Костим облека (блузи+skir+armband+Headwear+Leggings)
Прирачник за мерење,им овозможи на 2-3cm грешка постои.Бидејќи секој е се прикаже различни, слики и материјал објект може да се исклучи боја.
Серија : Bungo Кучиња Скитници Вклучуваат : блузи,здолниште,armband ,Headwear,Leggings
Тежина : 800g/Групи
Материјал : Полиестер
Пакување : ПП торба
Место или потекло : во кина
Одлично за собирање или како подарок
Големина Информации
Големина S : градите обемот 88cm(34.6 во),облека должина 27cm(10.6 во),половината 63cm(24.8 во),здолниште должина 92cm(36.2 во)
Големина M : градите обемот 92cm(36.2 во),облека должина 28.5 cm(11.2 во),половината 67cm(26.4 во),здолниште должина 94cm(37.0 во)
Големина L : градите обемот 96cm(37.8 во),облека 30cm должина(11.8 во),половината 71cm(28.0 во),здолниште должина 96cm(37.8 во)
Големина XL : обемот на градите, 100cm(39.4 во),облека должина 31.5 cm(12.4 во),половината 75см(29.5 во),здолниште должина 98cm(38.6 во)
Прирачник за мерење,им овозможи на 2-3cm грешка постои.

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL
Извор:
Asuna
Бренд Име:
Brdwn
Пол:
Жените
Компоненти:
Врвот,Здолништа
Извор Тип:
Аниме
Број На Модел На:
LE347QMY
Посебни Употреба:
Носии
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
armband+Headwear+Leggings
Знаци:
Yuki Asuna
Материјал:
Полиестер
Ноќта на вештерките:
Партија

Најдобрите понуди во категоријата