.

.

ЕУ Напојување Адаптер Кабел адаптер за Полнење+ТВ Клип Менгеме Планината Стојат Рамка Лулка Држачот За Xbox 360 XBOX360 Kinect Сензор

ЕУ Напојување Адаптер Кабел адаптер за Полнење+ТВ Клип Менгеме Планината Стојат Рамка Лулка Држачот За Xbox 360 XBOX360 Kinect

Степени:

DEN 474.24
Износ
Това е достапна


На овој линк се вклучени :
На ЕУ Напојување Адаптер + ТВ Клип Менгеме Планината се Залагаме За Xbox 360 Kinect Сензор
Опис На ТВ Клип стои :
1) 100% сосема нов и висок квалитет
2) Количеството : 1pcs
3) Прилагодливи поддршка за монтирање во ЖИВО или центар за забава
4) Погодно за место тоа, погоре или подолу на вашата телевизија
5) Уникатен дизајн за сите Xbox и љубители на корисници
6) Едноставна операција : планината на вашиот сензор во рок од една минута
7) Задржува вашата kinect сензор безбедно
8) Пристоен дизајн
9) Лесен и простор за заштеда на
10) Kinect сензор не е вклучена
11) Боја : Црна
12) Материјал : Пластика
13) Лесен и удобен за употреба
Карактеристики на напојување :
Напојување за Xbox 360 Kinect Сензори.
Може да се користи на вашиот Xbox 360 (сите верзии досега).
Дава енергија и конективност за да за Xbox 360 конзолата.
Дури и ако го оставите вашиот напојување во куќата на една пријателка по грешка, вие не мора да се грижите. Сега имате резервна копија напојување.
За Xbox 360 Сензор Kinect не се вклучени.
Спецификации :
Текст : 100 V~240 V 50/60 Hz
Излез : 12 V DC 1.08 НА
Приклучокот стандард : plug ЕУ

Повеќе информации

MicroSoft Модел:
Xbox360
Број На Модел На:
YXPJ0078BK+YXPJ00209BK
Со USB:
NO
Компатибилен Марка/Модел:
Microsoft
is_customized:
NO
MicroSoft Модел:
Xbox360, Kinect

Најдобрите понуди во категоријата