.

.

Аниме Шарлот Cosplay Костим Tomori Nao / Yusa Nishimori Училиште Униформа ноќта на Вештерките Партија Костим за Игра 89

Аниме Шарлот Cosplay Костим Tomori Nao / Yusa Nishimori Училиште Униформа ноќта на Вештерките Партија Костим за Игра 89

Степени:

DEN 1443.00 -43 %
DEN 2532.48
Износ
Това е достапна


Аниме Шарлот Cosplay Костим Tomori Nao / Yusa Nishimori Училиште Униформа ноќта на Вештерките Партија Костим за Игра 89
Костимот вклучуваат Топ +Здолниште+ Bowknot
Топло Prompt
Ова е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .
Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,
Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !
Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна ,
Ве молиме испратете порака и да го оставите порака за нас ,
За да се потврди е облека пристигне во вас рака на време
Ако не го направите тоа ние не презема никаква одговорност
За било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!
Големина на Табела(Азија Големина) Обединете (cm)
Големина(cm)/ Етикетата
Должина На Врв
Биста
Sleeve
Половината
Хип
Должина На Здолниште
Предлагам Висина
Единица
CM
CM
CM
CM
CM
CM
CM
S
57
86
54
66
93
37
150-155
М
60
93
58
71
98
39
156-161
L
63
100
62
80
104
41
162-167
XL
66
108
66
86
109
43
168-173
Answer : ___________________________ Note :
Одделение : 1 cm =0.39 инчи,На пример : 10cm*0.39=3.9 инчен
Ознака Големина е Азија големина, ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен мерења за избор на правото големина
Како различни мерни методи, Pls Прифати Грешка од Околу 1-2cm
Ако вашето бебе е малку масти, pls изберете поголема големина
На соодветна возраст е само предложи , кога можете да изберете ,ве молиме да се напомене големина во детали

Повеќе информации

Големина:
S, M, L, XL
Извор:
Шарлот
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Број На Модел На:
HMW89148
Бренд Име:
Daxico
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Врвот,Здолништа
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Шарлот
Објектот:
Tomori Nao
Пол:
Женски/Девојка/Жени
Применливи Возраст:
Возрасни
Ткаенина состав:
Полиестер
Боја:
Црвена
Големина:
S,M,L,XL

Најдобрите понуди во категоријата