.

.

Makartt 20 Set/ Многу X 5 Компјутери Нерѓосувачки Челик 2 Начин Marbleizing Dotting Пенкало Сет За Нокти Маникир Гел Ноктите Уметност Пенкало F0337X

Makartt 20 Set/ Многу X 5 Компјутери Нерѓосувачки Челик 2 Начин Marbleizing Dotting Пенкало Сет За Нокти Маникир Гел Ноктите

Степени:

DEN 4319.52
Износ
Това е достапна


Овие алатки се совршени за создавање spetacular помине уметност дизајн
Сега можете да креирате било кој дизајн ќе може да се замисли
Материјал : нерѓосувачки челик
Количина : 5 компјутери/ многу
Како да го користите :
1. Чистење на вашите нокти користење на специјални помине уметност памук круга и лак смена.
2. Изберете точка големина најмногу ќе одговара на дизајн ви се би сакал да се создаде и да се натопи точка во пад на лак.
3. Почнете да ја изразат својата креативност и да креирате прекрасни помине дизајни.
Пакетот вклучува :
20 Сета *5 парчиња од не ' Рѓосувачки Челик Dotting Pen Set

Повеќе информации

Тип На Објект:
Dotting Алатка
Број На Модел На:
F0337X
Бренд Име:
Makartt
Големина:
nail dotting pen
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Нерѓосувачки украде

Најдобрите понуди во категоријата