.

.

YuXi Мобилен Телефон LCD Екран Отворање Клешти Вшмукување Чаша за многу Мобилен Телефон Поправка Алатка

YuXi Мобилен Телефон LCD Екран Отворање Клешти Вшмукување Чаша за многу Мобилен Телефон Поправка Алатка

Степени:

DEN 189.00 -18 %
DEN 230.40
Износ
Това е достапна


За купувачите :
1. Сите на нашиот производ се прават фотографии во вид !
2. Кога ќе го поставите цел, ние ќе брод на стоките во рок од 2 - 7 работни дена
( Освен за посебни случаи )
3.Ве молиме одберете го најсоодветниот логистика режим во согласност со фактичката состојба.
4. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас !

Повеќе информации

Бренд Име:
YuXi
Број На Модел На:
TL-177
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компоненти:
поправка алатка

Најдобрите понуди во категоријата