.

.

Индустриска опрема FM2-7354 FK22409 ДЕ-ОДБОР за canon медиуми

Индустриска опрема FM2-7354 FK22409 ДЕ-ОДБОР за canon медиуми

Степени:

DEN 9552.00
Износ
Това е достапна


Индустриска опрема FM2-7354 FK22409 ДЕ-ОДБОР за canon медиуми
КОРИСТИ ОБЈЕКТ - ЦЕЛОСНО ТЕСТИРАНИ И ДОБРА РАБОТА. СИТЕ ОТСТРАНЕТИ ОД РАБОТА СИСТЕМИ~!
Она што го гледате е она што ќе добиете~!
Истиот Ден Превозот, 14 дена гаранција!
ГАРАНЦИЈАТА ЗАПОЧНУВА ДЕНОТ НА ВАШИОТ ПРЕДМЕТ ЌЕ ПРИСТИГНЕ ВО ВАШИОТ ПРЕВОЗОТ АДРЕСА.
ГАРАНЦИЈАТА НЕ ГО ПОКРИВА ПРОБЛЕМИ СО КОМПАТИБИЛНОСТА.
Погледнете го мојот одлична повратните информации и да се купи со целосна доверба.
Наоѓа Во Шангај, Кина. Локалните пикап е достапна ~!
Ако ви требаат повеќе вистински слики, ве молиме контактирајте со нас.

Повеќе информации

Тип:
Додади На Картички
Бренд Име:
YUE ЏИЈА JUNKONG

Најдобрите понуди во категоријата