.

.

Децата партнер придружува Хуманоидни Програмабилни Робот Паметни Дома чуваат за Управување со Робот

Децата партнер придружува Хуманоидни Програмабилни Робот Паметни Дома чуваат за Управување со Робот

Степени:

DEN 28176.00
Износ
Това е достапна

0 и над Производ тежина 3. Превозот попуст во различни годишни времиња и зависат различна тежина, ние ќе ги избираме најевтините и најбезбедно начин според вашите детали количини
4.Гласовен разговор
Со робот компанија, можете да разговарате со вашиот boby во секое време
6.0low енергија(ЛЕ) Gsm заѕвони 850 MHz/90 MHz/1800 MHz/1900 MHz GPRS Class12,TCP/IP bulid во GSM Модул Wifi 2.4, Поддржува B/G/N,wifi wireless hotpot Одговара Апликации IOS7.Интелигенција дома
Глас контролира робот да им помогне ќе го вклучите ТВ,клима уред и други апарати за дома со инфрацрвени зраци
10.4" TFT ПРОЦЕСОРОТ : MTK6572 Bluetooth : v2. Ако тоа е примерок или само неколку парчиња модни додатоци (на надоместокот е помалку или околу превозот надомест) се оштетени, ве молиме да ни ги испратите некои слики и видео за тоа треба да се потврди вашиот проблем, а потоа ние ќе ви испратиме бесплатно на нови стоки наместо слободни.0 Пиксели(Шеф) WCDMA заѕвони : 2100 MH/850 MHz
Висок qualtiy супер роботот tory со Flexble движење
Како човек-Компјутер
Образовни Образование
Безбедност мониторинг
Интелигентни мебел
Повик на спогодба
Видео Разговор,Децата е најдобар пријател ,член на семејството
Андроид
Животот потсети
Далечински мониторинг
Глас за помош
Средно развој
Integratign забава/образование 3d визуелно програмирање
Параметар на интелигентен робот играчка Име Интелигентен Робот Водоотпорен ниво живеат водоотпорен метод на Конекција GSM-2 G/3 G SIM картичка Екран 2.PC,Стан автоматиката
Т о дејство на уредување од страна на мобилен телефон СТАН
5.4" TFT Фреквенција 2100 MH/850 MHz Резолуцијата на Екранот 320 X240 ПРОЦЕСОРОТ MTK6572 Камера пиксели 200 W Bluetooth v2.35 KG Јазик Кинески, англиски
Раскажуваат на Употребата Шеф Дете зборува роботи со Мулти-функција, интелигентни дома член робот
1.Животот Потсетници
Преку поставување на ситници на секојдневниот живот или СТАН важен ден
слика шоу
Превозот Услуги
1.Дома против кражба
Инфрацрвена топлина сензор, ШЕФ ќе испрати предупредување да биде домаќин кога било суштество пауза во
9.една година гаранција за производите. За Воздух Пратката, ве Молиме изберете ја вашата омилена, превозот метод според вашите детали барање
3.Видео мониторинг
Да се знае во реално време состојба на вашето семејство одеднаш
8. Нормално, тоа ќе потрае околу 3-7days од Кина за да земјата на дестинација.

Повеќе информации

Тип:
Додади На Картички
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Am2025
Интерфејс Тип:
AGP
Бренд Име:
GXST

Најдобрите понуди во категоријата