.

.

оригиналниот 300-15IBR 300-14 USB АУДИО ОДБОР BMWQ1 BMWQ2 NS-A484 тест добар бесплатен превозот

оригиналниот 300-15IBR 300-14 USB АУДИО ОДБОР BMWQ1 BMWQ2 NS-A484 тест добар бесплатен превозот

Степени:

DEN 864.00
Износ
Това е достапна


проверете производот слика јасно во врска ,бидете сигурни дека објектот ист како вашиот orginal
добар пакет :
shippment :
Повратни информации :
1.Ако сте среќни со делови сте го купиле, ве молиме да се земе еден миг да ни даде добар фидбек. Вашата позитивни повратни информации се многу добредојдена и ценета!
2.Ако не се задоволи со делови што сте ги примиле, ве молиме Контактирајте со нас прво да го реши секој проблем. Ние ќе се потрудиме да обезбедиме најдобри производи и услуги. Ве молиме испратете ни e-mail и ние ќе ви одговориме во рамките на разумна временска рамка.
ви посакувам среќен шопинг !

Повеќе информации

Број На Модел На:
Лаптоп
Пакет:
Yes
Бренд Име:
ZYDNLP
Тип:
Лаптоп
Интерфејс Тип:
USB
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Гаранција:
3 monthes

Најдобрите понуди во категоријата