.

.

оригиналната За S1 HDD Хард Диск одбор конектор ZIPS1 LS-A341P тест добар бесплатен превозот

оригиналната За S1 HDD Хард Диск одбор конектор ZIPS1 LS-A341P тест добар бесплатен превозот

Степени:

DEN 456.00 -5 %
DEN 480.00
Износ
Това е достапна


проверете производот слика со оригиналниот објект јасно ,потврди тие се исти
добар пакет :
shippment :
Повратни информации :
1.Ако сте среќни со делови сте го купиле, ве молиме да се земе еден миг да ни даде добар фидбек. Вашата позитивни повратни информации се многу добредојдена и ценета!
2.Ако не се задоволи со делови што сте ги примиле, ве молиме Контактирајте со нас прво да го реши секој проблем. Ние ќе се потрудиме да обезбедиме најдобри производи и услуги. Ве молиме испратете ни e-mail и ние ќе ви одговориме во рамките на разумна временска рамка.
ви посакувам среќен шопинг !

Повеќе информации

Број На Модел На:
Лаптоп
Пакет:
Yes
Бренд Име:
ZYDNLP
Тип:
Лаптоп
Интерфејс Тип:
USB
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Гаранција:
6 monthes
Пакување:
Antistatic Торба и Кутија
Тип:
Лаптоп

Најдобрите понуди во категоријата