.

.

Индустриска опрема FK22405 FM2-7350 TFT-CONV ОДБОР за canon медиуми

Индустриска опрема FK22405 FM2-7350 TFT-CONV ОДБОР за canon медиуми

Степени:

DEN 4752.00
Износ
Това е достапна


Индустриска опрема FK22405 FM2-7350 TFT-CONV ОДБОР за canon медиуми
КОРИСТИ ОБЈЕКТ - ЦЕЛОСНО ТЕСТИРАНИ И ДОБРА РАБОТА. СИТЕ ОТСТРАНЕТИ ОД РАБОТА СИСТЕМИ~!
Она што го гледате е она што ќе добиете~!
Истиот Ден Превозот, 14 дена гаранција!
ГАРАНЦИЈАТА ЗАПОЧНУВА ДЕНОТ НА ВАШИОТ ПРЕДМЕТ ЌЕ ПРИСТИГНЕ ВО ВАШИОТ ПРЕВОЗОТ АДРЕСА.
ГАРАНЦИЈАТА НЕ ГО ПОКРИВА ПРОБЛЕМИ СО КОМПАТИБИЛНОСТА.
Погледнете го мојот одлична повратните информации и да се купи со целосна доверба.
Наоѓа Во Шангај, Кина. Локалните пикап е достапна ~!
Ако ви требаат повеќе вистински слики, ве молиме контактирајте со нас.

Повеќе информации

Тип:
Додади На Картички
Бренд Име:
YUE ЏИЈА JUNKONG

Најдобрите понуди во категоријата