.

.

Индустриска опрема одбор KISTLER Instrumente GmbH KIG3721 МОДУЛ W/15PIN ЖЕНСКИ & 10PIN МАШКИ КОНЕКТОР

Индустриска опрема одбор KISTLER Instrumente GmbH KIG3721 МОДУЛ W/15PIN ЖЕНСКИ & 10PIN МАШКИ КОНЕКТОР

Степени:

DEN 43152.00
Износ
Това е достапна


Индустриска опрема одбор KISTLER Instrumente Gmb H KIG3721 МОДУЛ W/15 PIN ЖЕНСКИ & 10 PIN МАШКИ КОНЕКТОР
КОРИСТИ ОБЈЕКТ - ЦЕЛОСНО ТЕСТИРАНИ И ДОБРА РАБОТА. СИТЕ ОТСТРАНЕТИ ОД РАБОТА СИСТЕМИ~!
Она што го гледате е она што ќе добиете~!
Истиот Ден Превозот, 14 дена гаранција!
ГАРАНЦИЈАТА ЗАПОЧНУВА ДЕНОТ НА ВАШИОТ ПРЕДМЕТ ЌЕ ПРИСТИГНЕ ВО ВАШИОТ ПРЕВОЗОТ АДРЕСА.
ГАРАНЦИЈАТА НЕ ГО ПОКРИВА ПРОБЛЕМИ СО КОМПАТИБИЛНОСТА.
Погледнете го мојот одлична повратните информации и да се купи со целосна доверба.
Наоѓа Во Шангај, Кина. Локалните пикап е достапна ~!
Ако ви требаат повеќе вистински слики, ве молиме контактирајте со нас.

Повеќе информации

Тип:
Додади На Картички
Бренд Име:
YUE ЏИЈА JUNKONG

Најдобрите понуди во категоријата