.

.

Нови 5 Пристаништа USB 2.0 PCI ЦЕНТАР КАРТИЧКА NEC PCI Контролер Картичка АДАПТЕР PCI usb експанзија картичка 480Mbps трговија на Големо

Нови 5 Пристаништа USB 2.0 PCI ЦЕНТАР КАРТИЧКА NEC PCI Контролер Картичка АДАПТЕР PCI usb експанзија картичка 480Mbps трговија

Степени:

DEN 369.60
Износ
Това е достапна


100% нови
USB 2.0 и 1.0 во согласност
Префрлете го оценувате : 480 Mbps
NEC Чипсети
Во текот тековната заштита, секоја порта 500m A
Надворешен приклучок : 4 x usb
Внатрешната Порта : 1 x usb
Plug and Play, автоматски го одбира IRQ и I/O адреса
Поддршка на Windows 98/98 SE/ ME/ 2000/ XP/ Vista/7, Mac OS 8.6 и така натаму.
Пакетот Вклучува :
1 x USB 2.0 PCI картичка

Повеќе информации

Тип:
Додади На Картички
Бренд Име:
ТОА ОДИ
Интерфејс Тип:
PCI
Пакет:
No
Број На Модел На:
PCI ДО 4 USB2.0

Најдобрите понуди во категоријата