.

.

1000 Сребро Акрилик Круг Рамна Глава Коси Конус Flatback Кристал Камења, 5mm

1000 Сребро Акрилик Круг Рамна Глава Коси Конус Flatback Кристал Камења, 5mm

Степени:

DEN 266.00 -12 %
DEN 301.92
Износ
Това е достапна


1000 Сребро Акрилик Круг Рамна Глава Коси Конус Flatback Кристал Камења, 5mm
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
Модел No : AFB65-6
КОЛИЧИНА за овој оглас : 1000 компјутери
Состојба : Нова
Боја : Сребрена Боја
Големина : прибл. 5мм во дијаметар, во дебелина 3мм
Материјал : Акрилик
Сребрениот финиш не е позлатен Сребрен , Можете да го користите транспарентен лак за заштита на боја

Повеќе информации

Бренд Име:
finding4show
Тип На Производ:
Други

Најдобрите понуди во категоријата