.

.

100 Мешана Боја Flatback Смола морска ѕвезда со Лакови Точки Кристал Cabochon 20X18mm

100 Мешана Боја Flatback Смола морска ѕвезда со Лакови Точки Кристал Cabochon 20X18mm

Степени:

DEN 316.00 -12 %
DEN 359.52
Износ
Това е достапна


100 Мешана Боја Flatback Смола морска ѕвезда со Лакови Точки Кристал Cabochon 20 X18mm
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
Модел No : AFB09-12
КОЛИЧИНА за овој оглас : 100 компјутери
Состојба : Нова
Боја : Мешана Боја
Големина : прибл. 18mm X20mm , 6mm во thikness
Материјал : Смола
Бои на она што ќе добиете може да бидат различни од фотографијата. боите не се толку мешани како фото

Повеќе информации

Бренд Име:
finding4show
Техника:
Полиран
Материјал:
acryl
Тип На Производ:
Монистра

Најдобрите понуди во категоријата