.

.

(3-Во-1) и Две Нови AHDBT-401 AHDBT401 Акумулатори Плус Еден Двоен USB Полнење за Gopro HERO4 ХЕРОЈ 4 Камери

(3-Во-1) и Две Нови AHDBT-401 AHDBT401 Акумулатори Плус Еден Двоен USB Полнење за Gopro HERO4 ХЕРОЈ 4 Камери

Степени:

DEN 614.40
Износ
Това е достапна

(3-Во-1) и Две Нови AHDBT-401 AHDBT401 Акумулатори Плус Еден Двоен USB Полнење за Gopro HERO4 ХЕРОЈ 4 Камери
Пакет(секоја многу) вклучува : 2x AHDBT-401 полнење батерии; батерии 1x Двојна Полначот со USB кабел;
Карактеристики на батеријата 100% Компатибилен со оригиналниот производител на опрема, вклучувајќи ги и полначи Премиум Li-Ion Мобилен Апсолутно нема меморија ефект; можете да ја полните батеријата во секое време Ниска отпорност на батеријата дизајн 12 месеци гаранција
Dual USB Полнач Карактеристики : 100% компатибилен со оригиналниот производител на опрема, вклучувајќи батерии Микропроцесори контрола полнење Overcharge заштита Доаѓа со помош на USB кабел Изградена-во двоен влез интерфејс : Микро USB интерфејс и Мини USB интерфејс 24 месеци гаранција
Ова комбо се состои од две нови AHDBT-401 li-ion батерија батерии, двојна батеријата полначот и USB кабел. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Обичните Пост е најголем економски, но тоа е несфатливо кога тоа е оставено во Кина. Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Нема следење на информации во земјата на дестинација, тоа обично се заврши на испораката од страна на 2-4 недели, ако не добиете пакет по 35 дена, ве молиме контактирајте со нас тогаш. Ако имате било какви специфични барање, ве молиме контактирајте со нас пред превозот. Батериите се сметаат за опасни sensative предмети, тоа е тешко да се брод, ние не може да брод од страна на Пост што ќе го изберете, ние ќе го избере најдобриот превозот начин за батеријата предмети според нашите товарни напред е професионални совети; (4). Ние силно препорачуваме да изберете Aliexpress Стандард за Испорака Метод или Изрази. И ние не се наплаќаат никакви локална тарифа. НИ значи САД тип, 2 рамни pin приклучок; ЕУ значи Европски тип, 2 круг pin приклучок; велика БРИТАНИЈА значи Велика Британија тип; АУ значи Австралија тип. Ве молиме имајте предвид дека пост ефикасност не се смирите, некои пати може да се заврши за испорака во 2-4 недели, но понекогаш тоа може да треба 5-8 недели.

Повеќе информации

Батерија:
Yes
Број На Модел На:
AHDBT-401 Батеријата и Двоен USB Полнач
Пакет:
Yes
Бренд Име:
RingTeam
Употреба:
Камерата
Тип:
батеријата пакет
Dual Полнач На Текст:
5V 2A
Dual Држачи За Излез:
4.2 V 800mAh

Најдобрите понуди во категоријата