.

.

Петар рен Diy Дијамант везови Крстот бод комплет Дијамант сликарство Lilacs плоштадот вежба Дијамант мозаик целосно нанесе Везана

Петар рен Diy Дијамант везови Крстот бод комплет Дијамант сликарство Lilacs плоштадот вежба Дијамант мозаик целосно нанесе Везана

Степени:

DEN 305.00 -46 %
DEN 564.96
Износ
Това е достапна


[DIY дијамант сликарство карактеристика]
1. На дијаманти по Паста се завршени, што го прави дијамант поврзување на површината повеќе солидна .
[DIY Дијамант сликарство Мерки на претпазливост]
1. Ако вашата земја и област не се во земјата на бесплатен превозот, можете да контактирате со нас, ние ќе ви обезбедиме со најдобар превозот метод. Процесот на производство е едноставно можете да креирате кратко време да заврши. Ако не знаете каква боја да се користи, ве молиме обратете се до боја на табелата. Испорака агент : ако сте странски онлајн продавачите, ние може да обезбеди превозот агент услуга за вас. Со цел да се олесни вашиот инвентар притисок, серијата ние во собата е поголема или еднаква на 2 парчиња. DIY производство може да се доживее чувство на постигнување, способност и упорност се посветам на трпение, стари лица и деца се соодветни. По успешно плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 3-5 дена, на вашите производи, обично ќе пристигне во 7 до 50 дена. За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот погоре. Продажба на дијамант сликарство се продава нема проблеми со квалитетот не се врати. Со цел да се создаде совршен дијамант сликарство, цртежи се стави заедно во едно место секој ред симболи не треба да остане заглавен дијаманти. Превоз : Нашите производи се од Кина. Ние сметаме дека може да се постигне задоволително договор. ако сакате големи количини на трговија на големо, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се разговара за промет на големо цена, начин на транспорт и така натаму со вас. Производ димензии се наведени во опис на производот во смола вежба за професионални фабрика за масовно производство, но исто така мал, постои неизбежна неисправни вежба, ви Благодариме за разбирањето! Со смола дијамант се случува да биде повеќе со повеќе од 30%, помалку дупчење феномен, генерално, не се појави, ве молиме остатокот увери купување. Кога стоката испратена, ние активно ќе го следи вашите производи, транспорт држава.Кога ќе почнете , треба само да ги укине мал дел од ослободувањето на хартија, со цел да се избегне други регионални леплива прашина влијае на сврзување ефект.
[Совети]
1. Собрани смола дијамант шема мора да се земе точка внатре намалување на линија, а потоа се намали парчиња, за да се обезбеди целокупната ефект.

Повеќе информации

Големина:
20x25cm paper bags, 30x40cm paper bags, 38x50cm paper bags, 45x60cm Color box, 50x65cm Color box
Бренд Име:
Петар рен
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Пастирски
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Форма:
три-димензионални
Дијамант форма:
Плоштад
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Шаблон Тип:
Флорални
Рамка:
No
Го Поставите Типот:
крстот бод
Алатки Тип:
Пинцети, Pick-Up Алатки
Вид:
колекции
Вез Метод:
Целосна Везови
Завршување:
Недовршени,ќе Треба рачно изработени
Материјал на платно:
Памук
Детали:
Целосна Дијамант со слика
колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина,Алатки
поставување Стил:
дијамант везови
Број На Модел На:
Lilacs 30x40 01

Најдобрите понуди во категоријата