.

.

Моќ Ѕвезда Далечински Управувач Предизвика Оружје Кочница Прачка со 2 боја 2 големина За 4PX Радио ТРЕСКА.PS020-S-RD/Б.К PS020-L-RD/Б.К.

Моќ Ѕвезда Далечински Управувач Предизвика Оружје Кочница Прачка со 2 боја 2 големина За 4PX Радио ТРЕСКА.PS020-S-RD/Б.К PS020-L-RD/Б.К.

Степени:

DEN 479.52
Износ
Това е достапна

)во ЦЕЛ БЕЛЕШКИ ДЕЛ, кога ќе се направи исплата.2 видови на испораки се предвидени : 1,Internationa Воздухопловната;2,Курир Услуги(EMS,DHL,UPS-от,ТНТ)
3.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања/грижи,ве молиме контактирајте со нас преку" Контакт сега "линк или" Разговор сега "линк,ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку.За воздухопловната,ние нудиме онлајн trackable превозот услуга, спонзорирана од страна на Кина Пост.(Објект не се оштетени и треба да ги сноси се врати превозот)
3.Ние брод во СВЕТОТ.(околу 4-7 работни дена да стигнат до вашата страна)
4.Нарачки обработени во рок од 48 часа на плаќање проверка.
Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации пред e-mail на вашиот проблем за нас.На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.сите проблеми може да се решат. Ви благодариме.Ве молиме наведете ги вашите посебни барања(боја,пакети,итн.(ако не сте 100% задоволни со купувањето)
2.Сите проблеми може да се решат.Ако ви треба предмети итно,Курир Услуги, ЕМС или DHL ќе бидат обезбедени и следење на број поврзани со понудени.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Поради акции статус и временски разлики,ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв availabale складиште за брза испорака.
Ние се забранува неутрален или негативен фидбек оценка.
Карактеристики
Големина на : мали и големи
Боја : Црно-Црвена
Спецификација
Пакет : 1pcs/Торба
Детали :
ПЛАЌАЊЕ
1.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.Вкупниот Износ Должи вклучува конечната цена плус S&H (Превозот и Ракувањето).
Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас.можете да се вратите и замена или враќање на средствата.Превозот време : Брод на Светот потребни се околу 10-35 работни дена преку Кина Пост Воздухопловната
2.

Повеќе информации

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Автомобили
Материјал:
Метал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
Надградба На Делови/Додатоци:
рака
Број На Модел На:
PS020-S/PS020-L
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Алатка Материјали:
Рака

Најдобрите понуди во категоријата