.

.

Усогласат Trex 700X Крошна Монтажа Гром H70B011XXW Trex 700 Резервни Делови Бесплатен Превозот со Следење на

Усогласат Trex 700X Крошна Монтажа Гром H70B011XXW Trex 700 Резервни Делови Бесплатен Превозот со Следење на

Степени:

DEN 657.12
Износ
Това е достапна


Сите наши бесплатен превозот предмети ќе биде транспортирана со следење на број, можете да ги пратите онлајн!
●Користете за Т-РЕКС 700 X. ●700 X Крошна Монтажа Гром x 2
●Крошна Пред Монтажа Гром x 2
●Штекер Завртка(M3x8mm) x 4

Повеќе информации

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
ALZRC
Број На Модел На:
порамнете
РК Делови и Accs:
Servos
Материјал:
Пластични
За Возило Тип:
Хеликоптери
Надградба На Делови/Додатоци:
делови
Четири тркала Атрибути:
делови
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
делови
Алатка Материјали:
делови

Најдобрите понуди во категоријата