.

.

Кружни Електричен Мотор Деца Детска Играчка Автомобил Голем Коњ Моќ Модел Брод Додатоци Компоненти Алатки Рамка

Кружни Електричен Мотор Деца Детска Играчка Автомобил Голем Коњ Моќ Модел Брод Додатоци Компоненти Алатки Рамка

Степени:

DEN 192.00
Износ
Това е достапна


започнете
крајот
Еден цел за едно парче
Напон : 1 ~ 6 V

Повеќе информации

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
HOGNSIGN
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
За Возило Тип:
Автомобили
Четири тркала Атрибути:
Моторс
РК Делови и Accs:
Моторните Компоненти
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Алатка Материјали:
Алатки
Материјал:
Метал
Технички параметри:
Вредност 6
Број На Модел На:
автомобил мотор

Најдобрите понуди во категоријата