.

.

Orginal Firefox 11.1 V 1200mAh LiPo Li-Po Li-Полимер Батерија 20C

Orginal Firefox 11.1 V 1200mAh LiPo Li-Po Li-Полимер Батерија 20C

Степени:

DEN 1249.00 -7 %
DEN 1343.52
Износ
Това е достапна


Погоден за Токио Marui, ИДЕНТИЧЕН, Класичен Војска AEG (автоматски електричен пиштол).
Долготрајни моќ за вашиот РК модели.
Без мемориска ефект.итн РК автомобили, тенкови, чамци, како и авиони. Банката transfe
Се враќа : За да се обезбеди сите предмети се со добар квалитет, ние ќе ги тестираат сите производи пред пакети беа испратени надвор .
Настава : тежината и големината ние означени во пакет детали не е вистинската тежина и големина на стоката, ако ви треба да ја знаат реалната тежина и големина, вие само треба да контактирате со нас.
Ве молиме посетете ја нашата продавница за соодветни држачи.Овие трошоци се купувачот 's одговорност.1 V 1200m Ah Li Po Li-Po Li-Полимер Батерија 20 C
Опис :
Бренд нови 11. Се врати ставки треба да содржи оригиналното пакување и сите додатоци. Не го вадете батериите по волја.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по приемот на плаќање (освен сабота ). 30 дена гаранција од купените датум.

Повеќе информации

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
UAN007
Четири тркала Атрибути:
Батеријата
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Батеријата
Технички параметри:
Вредност 2
РК Делови и Accs:
Батерии - LiPo
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
За Возило Тип:
Авионите
Алатка Материјали:
Батеријата
Материјал:
Метал
Бренд Име:
YuanHan
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
Батеријата
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата