.

.

СП Карбонски Влакна Опрема за Слетување За ДОПОЛНИТЕЛНИ 300 30class Бензин РК Авион 105*250*115*20mm

СП Карбонски Влакна Опрема за Слетување За ДОПОЛНИТЕЛНИ 300 30class Бензин РК Авион 105*250*115*20mm

Степени:

DEN 811.68
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Број На Модел На:
LGZX300#30E-СП
РК Делови и Accs:
опрема за слетување
Бренд Име:
FLIGHT-MODEL.COM
За Возило Тип:
Авионите
Материјал:
Карбонски Влакна
Надградба На Делови/Додатоци:
подвозјето

Најдобрите понуди во категоријата