.

.

Custom size само лепило или статични држат декоративни матирано приватност прозорец филм стакло филм налепници Исус Христос

Custom size само лепило или статични држат декоративни матирано приватност прозорец филм стакло филм налепници Исус Христос

Степени:

DEN 864.00
Износ
Това е достапна

Јавноста не може да се види од надвор и светлината не може да помине, иако. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор. Што се предлагаат да се одвои од останатиот дел во вода со некои чистење суштина, или може да се одвои со промивање со вода на прозорецот филм за зголемување на степенот на подмачкување, така како да се спречи прозорец филм од држат заедно.Отсечени големината на прозорецот филмот треба, по што, ние ви препорачуваме да се одвои малку на хартијата со забите или на други начини.Русија клиент бара целосно име и презиме.Сега можете да видите мазната страна .
Како да го користите :
1.
Повратни информации :
1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Па нормално превозот време :
САД : 7-30 дена
О : 10-60 работен ден
Европа : 10-60 работни дена
Бразил : 30-60 дена
Руската : 30-90 работни дена
Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака.Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата.com/store/product/how-to-use-for-window-films/1504506_32560354592. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна.
За повеќе детали за употреба на метод, проверете на линкот :
http : //www.Се прилагоди на позицијата на вашиот прозорец филм, а потоа scrape се исуши,ќе се држиме до вас стакло цврсто откако ќе се исуши.
Answer : ___________________________ Note : Производи може да покаже различни бои со различна светлина и различни graphoscope ,на пример,со светлина на боја ќе биде полесна,а со потемна светлината на бојата ќе биде подлабоко
Постојат 3 видови на материјал што може да избор : 1,самолепливи(со лепак),Нетранспарентно,на задниот земјата е бела,но не матирано.Вистински производ во боја dimmer од сликата,тоа е матирано.Јавноста не може да се види од надвор,и лесно може да помине, иако.
Данок :
Ние не сме одговорни за било царина.По кинење на хартијата освен, допрете мазната страна,ако тоа се чувствува навлажни , можете да го поставите на стакло. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки.html
Испорака :
Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.
Топло Совети : прозорецот филм што сте ја примиле, изгледа како целосно транспарентни, само кога ќе го испуштите на стакло може мат ефекти шоу.

Повеќе информации

Функција:
Топлинска Изолација,Експлозија-Доказ,Украсни
Површински Третман:
Нетранспарентно,Извалкан,Матирано / Гравирани
Бренд Име:
Yesmet
Функција:
Самолепливи
Материјал:
ПВЦ
Тип:
Стакло Филмови
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата