.

.

32pcs во 1 Економија Комбо Про Алатка комплет за во Автомобил Винил Заврши Squeegee Алатки

32pcs во 1 Економија Комбо Про Алатка комплет за во Автомобил Винил Заврши Squeegee Алатки

Степени:

DEN 2015.52
Износ
Това е достапна


Пакетот Вклучува :
2x Сина 3 M Чувствува Squeegee
2x Црвено sinty безбедно машина
1x 3m волна Squeegee
4x magents
1x про-багра bondo црна squeegee со портокал чувствував
1x про-багра bondo црна squeegee со бела чувствував
2x Розова мини Squeegee
1x сино половина расположение squeegee
1x лепак отстрани squeegee
1x жолта контра squeegee
1x транспарентен винил машина
1x зелена или жолта Squeegee
1x инсталирате ракавица во пар
1x 10pcs Squeegee чувствува замена
1x црно мини Squeegee

Повеќе информации

Тип На Објект:
Decals & Налепници
Бренд Име:
Ла MaxZa
Објектот Висина:
0inch
Специјални Функции:
Автомобил Заврши Апликација Алатки
is_customized:
Yes
Објектот Тежина:
5kg
Материјал Тип:
топ квалитетни материјали
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Производ Објект:
АВТОМОБИЛ ЗАВРШИ АЛАТКА
функција 1:
Врвен квалитет
Карактеристика 2:
Брза испорака
функција 3:
добра услуга
карактеристика 4:
бесплатен превозот со следење на број

Најдобрите понуди во категоријата