.

.

9 in1 Автомобил Заврши Апликација Алатка 3M Сина Почувствувале на Работ Decals Налепница Винил Squeegee

9 in1 Автомобил Заврши Апликација Алатка 3M Сина Почувствувале на Работ Decals Налепница Винил Squeegee

Степени:

DEN 1055.52
Износ
Това е достапна


2 PC 3 M Squeegee,2 PC Магнет Носителот,1pc волна squegee,2 ПАРЧИЊА Винил Машина,една кутија 10pcs нож,10pcs squegee се почувствувале на работ, Автомобил Завиткување Алатка Поставува
2 парчиња Магнет држачот.Автомобил Заврши Магнети се совршени за возило обвива и графичка инсталација .Многу корисен и лесен винил автомобил завиткување апликација алатка.
2pc 3 M се почувствувале на работ squeegee користи од страна на многу професионалци и е важен знак за пишување и винил фитинг алатка.
Со помош на професионални squeegee да одговара на винил decals, налепници и заврши ви овозможува да се постигне најдобар квалитет заврши како што имате подобра контрола.
A 3 M squeegee се чувствува подобро да се работи со од буџетот апликатори и ние го најде тоа трае подолго.
Материјалот е флексибилен дозволувањето да се придржува кон облини и вдлабнатини додека се одржува силна, контролирани притисок потребни за да се постигне најдобра работа.
Го почувствувале на работ им овозможува на винил да се применуваат без да се ризикува гребнатини.
1pc Волна squeegee.Винил инсталирање алатки, градежни алатки, индустрија алатки,рекламата филм инсталирате,мобилен екран заштитен филм instsall
Мек материјал , нема да ја оштетат површината на филмот, еко-пријателски имаат големи залихи, може да снабдување на стока во краток период.
1pc На Винил Машина алатка овозможува безбеден начин да се намали винил лист или вишокот на винил. Користењето на оваа алатка овозможува лесен намалувања безбедно и брзо.
Лесно промена на сечилото со стандардна жилет сечилото кога тапи.
1pc Сечење Нож Фолија за Завиткување Машина Алатки За Автомобил Завиткување Инсталација.Многу корисен и лесен винил автомобил завиткување апликација алатка;
Дизајниран за сечење на карбонски влакна винил, прозорец филмови, ПВЦ филмови, wallpaper
Објектот Ширина : 1 cm
Посебни Карактеристики : Винил Филм Сечење
Објектот Должина : 13 cm
Функција : За Винил Филм Сечење
1box ножеви за сечење нож,10pcs во една кутија
1lot squegee се почувствувале на работ,го Инсталирате на 4inch 3 M Squeegee, Корисни за било кој прозорец филм, боја заштита филм, decals, заврши филмот.
За користење со ткаенина влакна и Дрво Жито Vinyls, Заврши филмови. 10pcs една многу.
Вкупно : 9pcs во едно.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Decals & Налепници
Бренд Име:
Ла MaxZa
Објектот Висина:
0inch
Специјални Функции:
Автомобил Заврши Апликација Алатки
Материјал Тип:
топ квалитетни материјали
is_customized:
Yes
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Производ Објект:
АВТОМОБИЛ ЗАВРШИ АЛАТКА
функција 1:
Врвен квалитет
Карактеристика 2:
Брза испорака
функција 3:
добра услуга
карактеристика 4:
бесплатен превозот со следење на број

Најдобрите понуди во категоријата